Podvodníci
Podvedl vás někdo? Napište to do fóra!

Join the forum, it's quick and easy

Podvodníci
Podvedl vás někdo? Napište to do fóra!
Podvodníci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tomáš Blažek, Ladislav Wetter, Michal Mikl, Oliver Antalic, Ondřej Švarc, Markéta Slavíčková

Goto down

Tomáš Blažek, Ladislav Wetter, Michal Mikl, Oliver Antalic, Ondřej Švarc, Markéta Slavíčková Empty Tomáš Blažek, Ladislav Wetter, Michal Mikl, Oliver Antalic, Ondřej Švarc, Markéta Slavíčková

Příspěvek  Jiří Jeník Thu Mar 17, 2011 7:50 pm

POZOR na podvodníky vystupujícího pod těmito údaji:
1)
Tomáš Blažek
Čechova 1376
Otrokovice

773 937 264, azzinoth@seznam.cz – tohoto mailu mě kontaktoval

Okradl mě o 2500,- Kč (naštěstí jsem nesouhlasil s vyšší zálohou) pod záminkou prodeje telefonu. NIKDY ALE NIKDY NEPOSÍLEJTE (jako já) NA POSTE RESTANTE(při tomto zaslání se nepotvrzuje totožnost)!!! Tento „pán“ sám i inzeruje na různých portálech či přímo kontaktuje poptávající!

Na stránkách uvedeny další informace a kontakty jeho „spokupracovníků“ či „zákazníků“:

http://www.soom.cz/index.php?name=usertexts/show&aid=700

http://www.nepoctivci.cz/detail?toblk-zavinac-seznam-cz-Za-timto-emailem-se-skryva-skupina-podvodniku-prodavajici-zbozi-ktere-nikdy-neuvidite-Penize-chteji-zasilat-na-jmena-Ladislav-Wetter-SNP-1174-Otrokovice-Michal-Mikl

Toto jsou další jména pod, kterými také vystupuje:

Ladislav Wetter, SNP 1174,Otrokovice
Michal Mikl,Nám. 3 května Otrokovice
Oliver Antalic,Otrokovice
Ondřej Švarc

Pokud Vám tento podvodník také okradl, prosím kontaktujte mě, protože když celková částka přesáhne 5000,- Kč pak je to trestný čin a pak konečně bude mít Policie potřebnou právní pravomoc plně zasáhnout!!!

2)
Marketa Slavičová 770 457 487, RODNE CISLO: 835214/7142, Divisova 2821/12 Karviná

Je to velmi podobný scénář, jako v předešlém případě. Jen jsem přišel o 3600,- Kč. Jediný pevný kontakt co jsem měl je e-mail: marketa.slavicova@seznam.cz a hlavně číslo BANKOVNÍHO KONTA: 3200802319/6800.
Oba tito pachatelé mají totožné, že používají spoustu nicků a e-mailových adres.

Prosím jestli máte jakékoliv informace či jste byli také okradeni tak mě kontaktujte na mail: jiri.jenik@seznam.cz, nebo icq 281 076 537, nebo i telefonicky 724 845 685. Jsem ochotný ze Vás podat hromadnou žalobu i vše okolního přes PČR atd…!!!
Děkuji!

Jiří Jeník

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 17. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru