Podvodníci
Podvedl vás někdo? Napište to do fóra!

Join the forum, it's quick and easy

Podvodníci
Podvedl vás někdo? Napište to do fóra!
Podvodníci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PhDr. Helena Hofmanová - hledají se další poškození

3 posters

Goto down

PhDr. Helena Hofmanová - hledají se další poškození Empty PhDr. Helena Hofmanová - hledají se další poškození

Příspěvek  Proti Hofmannové Wed Oct 06, 2010 12:55 pm

Chtěl/a bych touto cestou poprosit a vyzvat všechny,kteří byli poškozeni či podvedeni PhDr. Helenou Hofmannovou (sídlem v Matějkovi ulici,Praha 9 - Libeň) a nebo ty,kteří znají někoho,koho tato jmenovaná poškodila či podvedla,aby mě neprodleně kontaktovali na emailovou adresu proti.hofmannove@gmail.com a nebo zde prostřednictvím příspěvku. Pokud se mi podaří shromaždit několik osob poškozených výše jmenovanou budeme moci podat trestní oznámení za podvod! Pomocte prosím a nebojte se napsat na uvedený email či sem do fóra. Jedině s Vaší pomocí můžeme "zničit" PhDr. Helenu Hofmannovou a zabránit tak dalším podvodům a neoprávněnému obohacování! Vím,že nejsem jediný/á kdo jí byl podveden. Předem děkuji všem,kteří se ozvou a pomohou mi.

S pozdravem,
uživatel Proti Hofmannové

PS: Pro představu ostatních,kteří nevědí oč se jedná uvádím odkaz na téma v tomto fóru,které je dost výstižné:
https://podvodnici.forumczech.com/podvody-podvodne-firmy-f1/phdr-helena-hofmannova-t4.htm

Proti Hofmannové

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 06. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

PhDr. Helena Hofmanová - hledají se další poškození Empty ODSTRANĚNÍ NEPRAVDIVÝCH INFORMACÍ OD ANONYMA POŠKOZUJÍCÍ MOJE JMÉNO

Příspěvek  PhDr. Helena Hofmannová Sun Jan 02, 2011 8:14 am

K tomuto sděluji, že bylo anonymně pošpiněno moje jméno nepravdivými pomluvami. I když jde o annonym, vím která konkurence jej uveřejnila. Je to paní Jiřina Kozojedová, Nuselská 36, Praha, která provozuje ubytovnu na uvedené adrese a dříve v ní ubytovávala osoby typů bezdomovců a lidí z ulice. Tuto ubytovnu jsem si chtěla pronajmout, dokonce jsem ji stavebně opravila na svoje náklady a uhradila sjednaný nájem na září 2010, ale ubytované studenty tam pokousaly štěnice, odborná firma WSi s.r.o. zjistila, že dům je opravdu štěnicemi zamořený, a proto jsem od smlouvy odstoupila a studentům buď peníze vrátila nebo je ubytovala jinde. Mohu to dokázat, mám potvrzení odborné firmy, že skutečně šlo o štěnice, platné dodatky smluv se studenty, kde se místo podnájmu mění z důvodu štěnic, a také studenti mě velmi chválí za to, že jsem se o ně na svoje náklady postarala, což dosvědčí kdykoliv, poněvadž u mě bydlí v bytech na ul. Ovenecká a ul. Jateční v Praze Holešovicích. Vznikla mi z tohoto velká škoda, a to také proto, že se štěnice přenesly do jiného mého bytu a likviduji je dodnes. PhDr. Helena Hofmannová, Matějkova 2121/7, 190 00 Praha 9, tel. 721 621 333, e-mail: praha@konys.cz, web: www.konys.cz, IČ: 68366736.
PhDr. Helena Hofmannová
PhDr. Helena Hofmannová

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 09. 12. 10

http://www.konys.cz

Návrat nahoru Goto down

PhDr. Helena Hofmanová - hledají se další poškození Empty ČTĚTE POZORNĚ!!!!!!!!

Příspěvek  Lukáš Prášil Sat Apr 09, 2011 3:01 pm

Stavební firma PhDr. Helena Hofmannová = rekonstrukce bytů, patra na
spaní, příprava na pronájem pro majitele domů a bytů je firmou, kterou
dobře znám. Doporučuji zejména majitelům činžovních domů v Praze na
Žižkově, Holešovicích a okolí, poněvadž tam má PhDr. Helena Hofmannová
soustředěny svoje kapacity. Pracuji dlouhodobě pro paní PhDr. Helenu
Hofmannovou, a proto vím, jak to bylo s domem a bytem „Nuselská“, kde
jste v souvislosti s ním uveřejnili anonym, aniž jste se pídili po
pravdivosti pomluv. Anonym psala paní Kozojedová, která se pokouší
pronajímat ubytovnu plnou štěnic na adrese Nuselská 36, Praha 4.
Tuto ubytovnu + byt si původně PhDr. Helena Hofmannová chtěla
pronajmout k ubytování studentů. Když po několika dnech PhDr. Helena
Hofmannová zjistila, od čeho jsou její pracovníci pokousaní (dala
udělat odborný posudek), odstoupila od smlouvy, přestože mezitím dům
dala do pořádku, navíc už měla zaplacené sjednané nájemné, a nás
podnájemníky přestěhovala jinam na svoje náklady – mě konkrétně do
bytu na ul. Matějkova 2121/7, Praha 9. Dokonce v bytě na Nuselské 36
nechala svoji lednici a manželkou postel, kterou při nástupu s paní
Kožojedovou měnily za kovovou palandu, poněvadž palanda nad sebou se
pro ubytovaný pár v bytě paní Kozojedové nehodila. Tímto jsme si
štěnice přenesli do dalšího bytu a likvidujeme je dodnes. Moc špatnou
službu Váš server dělá, když dovolí anonymům špinit solidní a kvalitní
firmy, zatímco anonymové u něj mají zelenou a likvidují si konkurenci
s Vaší pomocí nekalými způsoby. POZOR NA VÁS, POZOR. Lukáš Prášil.
E-mail: l.prasil@email.cz

Lukáš Prášil

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

PhDr. Helena Hofmanová - hledají se další poškození Empty Re: PhDr. Helena Hofmanová - hledají se další poškození

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru