Podvodníci
Podvedl vás někdo? Napište to do fóra!

Join the forum, it's quick and easy

Podvodníci
Podvedl vás někdo? Napište to do fóra!
Podvodníci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Monika Steiningerová

+2
Ante
AhawkA
6 posters

Goto down

Monika Steiningerová Empty Monika Steiningerová

Příspěvek  AhawkA Fri Jan 24, 2014 4:24 pm

Dejte si všichni pozor na Moniku Steiningerovou s mailem monika.steiningerova(zavinac)seznam.cz
Zboží neposílá, platbu nazpátek taky neposílá. Byla registrovaná na aukro(tecka)cz jako monikasteini.
Jako svoji adresu uvedla Havlíčkova 2995, 76701 Kroměříž.
Pokud máte někdo s ni podobné zkušenosti napište mi prosím soukromou zprávu na toto forum.
Děkuji AhawkA

AhawkA

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  Ante Sat Feb 08, 2014 3:17 am

Ahoj - no to jsem rad ze jsem konecne narazil diky Tobe na jmeno, ktere me uz pekne stve... Sad
Taky jsi zatouzil po levnem monitoru Wink?
Ja v prosinci dal "KUP TED" na Aukru - zakoupen monitor s dopravou za 2179,-Kc. Po asi hodine byl "uzivatel zrusen". diky tomu, ze byla platba pres PayU me penize Aukro vratilo. Jenze jsem nepoucitelnej a jako vul jsem ty penize poslal ty holce = Monice Steiningerove primo na ucet (napsal me ze jakmile penize prijdou, posle ten monitor). A to byla jak se ted ukazuje ta chyba... (Ale timhle zpusobem jsem udelal uz MINIMALNE 50 obchodu a vzdy dodavatel dodal co slibil).

Az do minuleho tydne se mnou komunikovala, ale ted nereaguje ani na telefon, ani nameily, ani na zpravy posilane pres Facebook. FB prave asi pred par dny zrusila.
Ja byl tak fikany ;)a udelal jsem si vcas screeny jejiho FB uctu:

jpeg.cz/images/2014/02/08/LNUc.jpg
jpeg.cz/images/2014/02/08/EKZrw.jpg

Co znam:

-Monika Steiningerová za MS-SYSTEMS
-Havlíčkova 2995, 767 01  Kroměříž
-BANKOVNÍ SPOJENÍ PŘÍJEMCE-Číslo účtu 7831230001, Kód banky 5500
-Tel.: 732541530 a 730696571
-monika.steiningerova(zavinac)seznam.cz


Z tech screenu jsem opsal par lidi a pres Facebook jsem jim vcera poslal zpravu, jestli Moniku znaji. Odpovedeli me 2 - ale ze uz ji 10 let nevideli/neslyseli o ni...

Tak kdyz uz jsme tady dva, tak doufam, ze to tady uvidi dalsi podvedeny a ozve se.

Mam sepsane trestni oznameni. Meilem jsem ho minuly tyden poslal na Policii do Kromerize ale odepsali, ze to mam podat v miste sveho bydliste - t.j.v Hradci Kralove. Jeste jsem to nepodal, pockam pres vikend a po nedeli s tim zajdu k nam na POLICII a sepiseme to.

Co navrhujes Ty Wink? To je mrcha, co ? Z tech fotek - alespon rozum mohla pobrat...

Ante


Naposledy upravil Ante dne Sat Feb 08, 2014 11:47 pm, celkově upraveno 3 krát

Ante

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  AhawkA Sat Feb 08, 2014 2:57 pm

Ante napsal:Ahoj - no to jsem rad ze jsem konecne narazil diky Tobe na jmeno, ktere me uz pekne stve... Sad
Taky jsi zatouzil po levnem monitoru Wink?
Ja v prosinci dal "KUP TED" na Aukru - zakoupen monitor s dopravou za 2179,-Kc. Po asi hodine byl "uzivatel zrusen". diky tomu, ze byla platba pres PayU me penize Aukro vratilo. Jenze jsem nepoucitelnej a jako vul jsem ty penize poslal ty holce = Monice Steiningerove primo na ucet (napsal me ze jakmile penize prijdou, posle ten monitor). A to byla jak se ted ukazuje ta chyba... (Ale timhle zpusobem jsem udelal uz MINIMALNE 50 obchodu a vzdy dodavatel dodal co slibil).

Az do minuleho tydne se mnou komunikovala, ale ted nereaguje ani na telefon, ani nameily, ani na zpravy posilane pres Facebook. FB prave asi pred par dny zrusila.
Ja byl tak fikany ;)a udelal jsem si vcas screeny jejiho FB uctu:

jpeg.cz/images/2014/02/08/LNUc.jpg
jpeg.cz/images/2014/02/08/EKZrw.jpg

Co znam:

-Monika Steiningerová za MS-SYSTEMS
-Havlíčkova 2995, 767 01  Kroměříž
-BANKOVNÍ SPOJENÍ PŘÍJEMCE-Číslo účtu 7831230001, Kód banky 5500
-Tel.: 732541530 a 730696571


Z tech screenu jsem opsal par lidi a pres Facebook jsem jim vcera poslal zpravu, jestli Moniku znaji. Odpovedeli me 2 - ale ze uz ji 10 let nevideli/neslyseli o ni...

Tak kdyz uz jsme tady dva, tak doufam, ze to tady uvidi dalsi podvedeny a ozve se.

Mam sepsane tresatni oznameni. Meilem jsem ho minuly tyden poslal na Policii do Kromerize ale odepsali, ze to mam podat v miste sveho bydliste - t.j.v Hradci Kralove. Jeste jsem to nepodal, pockam pres vikend a po nedeli s tim zajdu k nam na POLICII a sepiseme to.

Co navrhujes Ty Wink? To je mrcha, co ? Z tech fotek - alespon rozum mohla pobrat...

Ante
Já půjdu na policii asi v pondělí. Neustále slibuje, že se podívá co je s vrácením peněz. Když jí napíši mail že odcházím na policii tak mi hned odpoví. Nevíš jestli podvedla víc lidí? Mohl by jsi mi obrázky poslat na mail pilny00@email.cz ?
Já půjdu na policii. Jen nevím jak to dát jak hromadné podání. Snažím se varovat co nejvíc lidí po internetu. Budu informaci dávat na facebook do Kroměříže a do skupiny Podvodníci v Kroměříži. Dát to skoro do všech diskuzí na internetu.
AhawkA

AhawkA

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  Ante Sat Feb 08, 2014 3:27 pm

Ty odkazy co jsem daval jsou ale funkcni - musis je zkopirovat a dat do adresniho radku prohlizece. WWW pred ne nemuzu napsat - nedovoluje to toto forum myslim jak nemam vice prispevku Sad
Preventivne Ti je posilam jeste do mailu...

Prosim Te-ja ji pisu na meil uz 5x a za posledni 4 dny uz na me prdi.
Udelej to s tim Facebookem jak pises - chce to aby to o ni vedeli vsichni - co nejvic lidi. Ja se o to uz snazil jak jsem psal vyse(nize Wink?).

Zkousels ty telefony co jsem napsal ? Na jednom je jen zaznamnik s muzskym hlasem a na druhy jsem nevolal, jen uz napsal par SMS. Odpoved zadna...

Hlavne sem pisme na co prijdeme, treba se sem prida jeste nekdo dalsi.

Dik !!!

EDIT: Ten Facebook - na nem si me skutecne zabanovala. Chudacek - mysli si, ze tim za sebou zavre dvere. Jak se ale myli...

Ante

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  Ante Sun Feb 09, 2014 2:59 pm

Tak jakpak tady ;-)?
Ze by nikdo dalsi a byli jsme podvedeni jen my dva? Vsechno je mozne...

Na svem FB profilu se dotycna chlubi novym bytem. Super - budiz ji to prano. Ale ne za nase penize...

Ante

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  Ante Mon Feb 10, 2014 12:50 am

Zamerne needituju svuj predchozi prispevek a to proto, abych prekonal omezeni tohoto fora o poctu prispevku nez mohu zverejnovat odkazy (www, meily...). A nebo jsem vsechno spatne pochopil - ale nevadi... Wink

Ale chci napsat, ze jsme s kolegou vyse zjistili, ze podvodnice Monika Steiningerova zrusila svoje Facebookove stranky.


Ja jsem pred chvili poslal na policii v Hradci Kralove meil s trestnim oznamenim na Moniku Steiningerovou z Kromerize.

Ante

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  Ante Sat Feb 22, 2014 7:31 pm

Tak už jsme 3. Další podvedený je ""smidl2", tomu podvodnice Steiningerova dluží 3600,-Kč

Soupis podvedených (co se ozvali na netu):

1) AhawkA (1600,-Kč)
2) Ante (2170,-Kč)
3) smidl2 (3600,-Kč)

Ante

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Novinky o Monice Steiningerové, Kroměříž

Příspěvek  AhawkA Wed Feb 26, 2014 8:43 pm

Paní Monika Steiningerová má webové stránky ms-systems.cz dejte si na ní všichni pozor. Nevěřte jí okrade Vás! Byl jsem dnes na policii a podal jsem na ní trestní oznámení. Pokud někoho okradla prosím o kontakt.

AhawkA

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Steiningerová

Příspěvek  jazeta Sat Mar 15, 2014 9:52 am

Uvedená Monika rozesílá též CD nosiče, kde si právní subjetky u ní údajně objednávají na kterém mají být aktuální zákony. Na jisté SOŠ v Jč. kraji přišlo na dobírku CD údajně s platnými zákony za 1.950,- Kč, CD jsme chtěli vrátit, není kam, ze všech adres se nám vrací jako nedoručitelné. Využívá pravděpodobně toho, že ve společnostech zaplatí za zásilku na dobírku a než se zjistí, že si to v podstatě nikdo neobjednal, není kam vrátit. Budeme podávat podnět Státnímu zastupitelství k prošetření, zda nebyl spáchán trestný čin podvodu či porušování autorských práv - vykopírované zákony z netu.

jazeta

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 15. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  Ante Sat Mar 15, 2014 11:59 am

Tak Te mam "jazeto" taky jakoze pridat do naseho seznamku Wink? Ta "holka" vypada uplne v klidu. To neni Clovek, ale SPOLECENSKY PASKVIL...
Bozi mlyny melou. U nas sice hrozne pomalu, ale at si ta potvora nemysli, ze ji to bude prochazet porad. Jak takhle muze zit ? Pro nas bezne lidi ktere ani nenapadne v krame ukradnout propisku je to clovek absolutne bez mozku. Naivni, hloupa (a ne ze je "chytra"). Treba to nemela v zivote lehke, ale to ji vubec neomlouva. Ted ublizuje jinym a preju ji, aby si sla hezky sednout do chladku.
Tohle se proste nedela a takove lidi se musi vymytit. Nebo jim alespon dostatecne dat najevo, jak jsou hloupi.

Nize je screen udelany 2 dny pred tim, nez si ucet u Facebooku zrusila:

Monika Steiningerová 5FcNn

EDIT: Tady se da obrazek zvetsit:
Monika Steiningerová BRxMZ.th


Naposledy upravil Ante dne Fri May 16, 2014 7:47 pm, celkově upraveno 1 krát

Ante

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Info

Příspěvek  AhawkA Mon Mar 31, 2014 7:19 pm

Tak mi došlo z policie že je to řešeno jako přestupek. Předali to někam dál. Paní Monika Steiningerová se musí dobře bavit. Jsem z toho znechucen. Takový z..d okrade x-lidí o peníze a nic se neděje. Musela by se podat hromadná žaloba na Moniku Steiningerová. Kdo by to organizovat? Muselo by možná jít o občansko-právní žalobu. Dopadne to jak je v tomto státě normální. Slušní lidi jsou okrádani někým jako Monika Steiningerová. Soud to uzná, bude exekuce na paní Steiningerovou. Jsem si skoro jist, že emá na sebe psaný žádný majetek a kde nic není ani smrt nebere. Jediná možnost je varovat co nejvíc lidí aby nic od MS-Systems a Moniky Steiningerové nepřebírali pokud je to na dobírku.

AhawkA

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  Ante Mon Mar 31, 2014 7:34 pm

No a ja cekal do dneska, pac jsem ji napsal meil jako objednavku jejich sluzeb.

Napsal jsem : Vec - objednavka dluzne castky.
Objednavam u Vas vraceni dluzne castky na ucet atd...

Prisla me 2.den odpoved, jakoze ano, ze me je do konce mesice posle. Je posledni den a na ucte neni samozrejme vubec nic.

Policie me volala, ze pry s ni mluvili, ale jaky je vysledek a co bude dal jsem se nedozvedel...

Ante

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Nevyžádaná zásilka (CD se souborem zákonů)

Příspěvek  helfort Mon May 12, 2014 10:56 am

jazeta napsal:Uvedená Monika rozesílá též CD nosiče, kde si právní subjetky u ní údajně objednávají na kterém mají být aktuální zákony. Na jisté SOŠ v Jč. kraji přišlo na dobírku CD údajně s platnými zákony za 1.950,- Kč, CD jsme chtěli vrátit, není kam, ze všech adres se nám vrací jako nedoručitelné. Využívá pravděpodobně toho, že ve společnostech zaplatí za zásilku na dobírku a než se zjistí, že si to v podstatě nikdo neobjednal, není kam vrátit. Budeme podávat podnět Státnímu zastupitelství k prošetření, zda nebyl spáchán trestný čin podvodu či porušování autorských práv - vykopírované zákony z netu.

Na naši školu Monika Steiningerová poslala na dobírku také CD se souborem zákonů za 987,- Kč, které nikdo neobjednal, protože některé máme v knižní podobě a většina ostatních je pro školu zcela nepoužitelná. Nikdo CD neobjednal, tak jsem se pokusila zjistit u Moniky Steiningerové, kdo CD objednal, ale stále jsem dostávala odpověď, že objednávka přišla z adresy, ke které mají přístup pouze 3 lidé v kanceláři. Bez ohledu na to, že objednávka byla údajně poslána mailem, mi bylo sděleno, že objednávky neuchovávají, neboť by byli zavaleni papíry. Poté, co kolega našel na tomto webu její jméno, jsme se ani nepokoušeli CD vrátit. Teď vidím, že by to bylo stejně zbytečné.

helfort

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 12. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Info

Příspěvek  AhawkA Mon May 12, 2014 11:49 am

helfort napsal:
jazeta napsal:Uvedená Monika rozesílá též CD nosiče, kde si právní subjetky u ní údajně objednávají na kterém mají být aktuální zákony. Na jisté SOŠ v Jč. kraji přišlo na dobírku CD údajně s platnými zákony za 1.950,- Kč, CD jsme chtěli vrátit, není kam, ze všech adres se nám vrací jako nedoručitelné. Využívá pravděpodobně toho, že ve společnostech zaplatí za zásilku na dobírku a než se zjistí, že si to v podstatě nikdo neobjednal, není kam vrátit. Budeme podávat podnět Státnímu zastupitelství k prošetření, zda nebyl spáchán trestný čin podvodu či porušování autorských práv - vykopírované zákony z netu.

Na naši školu Monika Steiningerová poslala na dobírku také CD se souborem zákonů za 987,- Kč, které nikdo neobjednal, protože některé máme v knižní podobě a většina ostatních je pro školu zcela nepoužitelná.  Nikdo CD neobjednal, tak jsem se pokusila zjistit u Moniky Steiningerové, kdo CD objednal, ale stále jsem dostávala odpověď, že objednávka přišla z adresy, ke které mají přístup pouze 3 lidé v kanceláři. Bez ohledu na to, že objednávka byla údajně poslána mailem, mi bylo sděleno, že objednávky neuchovávají, neboť by byli zavaleni papíry. Poté, co kolega našel na tomto webu její jméno, jsme se ani nepokoušeli CD vrátit. Teď vidím, že by to bylo stejně zbytečné.

Na facebooku mi napsala paní Kadlecová,že Ta její nová "provozovna" je prachobyčejná ubytovna..... Já to asi už trošku vzdal protože zlodějům a podobným se tu žije dobře. S policie mi došlo že to bude řešeno přestupkem. Jak mi psala mail tak nemá peníze na vracení.

AhawkA

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Monika Steiningerová MS-Systems

Příspěvek  psulc Fri May 16, 2014 5:58 pm

K nám také poslala Monika Steiningerová z MS-Systems CD nosič, údajně se zákony. Samozřejmě jsme si nic neobjednali, ale recepční bohužel dobírku převzala a zaplatila (987,- Kč). Podvod jsme ohlásili na policii a doporučuji všem tuto nepříjemnou byrokracii podstoupit a na policii to předat. Sice asi nic zpět nedostaneme, ale i když je to kvůli malé hodnotě jen přestupek, pokud se naskládá na různých podáních na stejnou osobu alespoň 5000,- (což by neměl být problém), tak už je to trestný čin a policie to údajně spojí ze všech míst v ČR do jednoho případu a bude jí zkoušet hledat. Vzhledem k tomu, že musí někde vybírat ty peníze z dobírek, tak by třeba něco najít mohli.

psulc

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 16. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  AhawkA Mon May 19, 2014 8:58 am

psulc napsal:K nám také poslala Monika Steiningerová z MS-Systems CD nosič, údajně se zákony. Samozřejmě jsme si nic neobjednali, ale recepční bohužel dobírku převzala a zaplatila (987,- Kč). Podvod jsme ohlásili na policii a doporučuji všem tuto nepříjemnou byrokracii podstoupit a na policii to předat. Sice asi nic zpět nedostaneme, ale i když je to kvůli malé hodnotě jen přestupek, pokud se naskládá na různých podáních na stejnou osobu alespoň 5000,- (což by neměl být problém), tak už je to trestný čin a policie to údajně spojí ze všech míst v ČR do jednoho případu a bude jí zkoušet hledat. Vzhledem k tomu, že musí někde vybírat ty peníze z dobírek, tak by třeba něco najít mohli.
Já to policii předal. Řekli mi že se nikdo jiný neozval. Řešilo se to jako přestupek. Trestný čin to asi je, ale kdo se tím bude zabývat. škoda je pár tisíc korun. ledat ji bude policie v Kroměříži. Takovýhle šmejdi zneužívájí systém a že se tím nikdo nebude zabývat - malá škoda.
Jediná rada informovat co nejvíc lidí aby nepřebírali zásilky co si neobjednali.
Nejsem podnikatel tak nevím. Co se ozvat živnostenckému úřadu nebo finančnímu úřadu když nemá schované objednávky. Nebyla by větší šance tam.
Policie těžko získá souhlas od státního zastupitelství aby jí sledovali - účet, maily, mobil.

AhawkA

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Vyreseno - ja uz mam penize zpet...

Příspěvek  Ante Fri May 23, 2014 9:48 am

Tak ja mam dneskem na ucte od Steiningerove vracenou dluznou castku 2179,-Kc.
Proste jsem ji na "ms@ms-systems.cz" pred par mesici poslal objednavku s predmetem "Objednavka vraceni dluzne castky". No a dnes to uz tedy konecne dopadlo...

Ante

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Monika Steiningerová

Příspěvek  miet Sat Nov 22, 2014 1:13 am

Zdravím všechny přispívatele a zároveň soucítím s vašimi problémy s paní Steiningerová. Dnes si vyčítám, že jsem její jméno nedal do vyhledávače dříve než dnes, kdy mě s touto paní nastaly problémy. Od března ji totiž pronajímám byt, dnes již má sice rozvázanou nájemní smlouvu, ale byt obývá dále aniž by platila jak starý dlužný nájem tak i "nájem", že v bytě zůstává i nadále. Škoda, že jsem na vaši diskuzi nenarazil dříve, jelikož bych vám usnadnil pátrání po této osobě. Pokud bych některému z vás mohl pomoci, budu rád nápomocen. S podobnými lidskými parazity se přeci musí bojovat...

miet

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 22. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  Ante Sat Nov 22, 2014 1:34 am

Jezis jak ja jsem rad, ze jsem z ni dostal penize...
Kdysi nez zrusila Facebook tam psala, ze je v nejakem novem byte - myslel jsem, ze koupila. Ale asi to byl Tvuj jak o tom pises. Policajti ji meli (maji?) v merku - ne ze ne. Zkusils se jit alespon informovat na policii ?
"Moji" policajti v Hradci Kralove muj pripad (na vanoce 2013 jsem pres Aukro "koupil" od ni PC monitor a neposlala ani monitor ani penize) dali na "mesto". Byl jsem tam tedy osobne a urednice prave chystala predvolani dotycne k podani vysvetleni. A Steiningerova se asi trosku zacala bat a narychlo mne poslala na ucet dluznou castku. Bez omluvy, ale prasule jsou doma.
Takovehle "osoby" by mely byt verejne lincovany. Jsou to paraziti a je jim jedno co komu zpusobi.

Dej sem vedet jak bude vse probihat...


Ahoj Ante, Hradec Kralove.

Ante

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  AhawkA Mon Dec 08, 2014 12:39 pm

Tak to jsi asi jedinej komu vrátila peníze. Já na ně stále čekám. Policajti v Milovicích vše předali do Kroměříže tam zlodějku(M. Steiningerovou) řešili jako přestupek. Hodnota podvodu byla nižší než 5tisíc.

Ante napsal:Jezis jak ja jsem rad, ze jsem z ni dostal penize...
Kdysi nez zrusila Facebook tam psala, ze je v nejakem novem byte - myslel jsem, ze koupila. Ale asi to byl Tvuj jak o tom pises. Policajti ji meli (maji?) v merku - ne ze ne. Zkusils se jit alespon informovat na policii ?
"Moji" policajti v Hradci Kralove muj pripad (na vanoce 2013 jsem pres Aukro "koupil" od ni PC monitor a neposlala ani monitor ani penize) dali na "mesto". Byl jsem tam tedy osobne a urednice prave chystala predvolani dotycne k podani vysvetleni. A Steiningerova se asi trosku zacala bat a narychlo mne poslala na ucet dluznou castku. Bez omluvy, ale prasule jsou doma.
Takovehle "osoby" by mely byt verejne lincovany. Jsou to paraziti a je jim jedno co komu zpusobi.

Dej sem vedet jak bude vse probihat...


Ahoj Ante, Hradec Kralove.

AhawkA

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  Ante Mon Dec 08, 2014 5:00 pm

Vzdyt ale podvedenych je asi hodne a castka uz davno prekrocila tu petitisicovou hranici, ne ? Tomuhle ale fakt nerozumim.
Napsals ji taky treba objednavku jako jsem to udelal ja ? Predmet: "Objednavka dluzne castky".

Aha - ted jsem narazil na MOZNA (!) jeji dalsi prasivou aktivitu. Asi bych tomu veril, tezko rici...
Mail je
"sales@ms-finance.cz"

a stranky jsou
http://www.ms-finance.cz/

("ms-systems.cz" zrusila)

*******


MS-finance
Oskol 3203/22
767 01 Kroměříž

tel. +420 775 486 172

sales@ms-finance.cz

IČ: 025 19 526

**************

A jeste jsem nasel zde
http://www.ekatalog.cz/firma/260795-steiningerova-monika-ms-finance/
telefon +420 608 934 060

Je to taky Kromeriz - to by byla velka nahoda kdyby to nebyla ona...! Ale stat se to samozrejme muze.

Zkusis Wink ?

PROTI ŠMEJDŮM SE MUSÍ BOJOVAT !!!



.

Ante

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  AhawkA Fri Dec 12, 2014 12:22 pm

Ahoj,
napsal jsem jí objednávku a nic. Obávám se, že zloději a podobná verbež bude v tomto státě vždycky fungovat.
Koukni na MS(Monika Steiningerová) ta si založí vždycky novou firmu a nic se jí nestane. Nájem neplatí, lidi okrádá a nic se jí nestane. Pokud tu nevzniknou zákony, že podvodníci a zloději budou končit ve vězeních nebo s trestem veřejně prospěšných prací tak se nic nezmění.
Zavřít takovýho menšího zloděje na rok a zakázat mu jakkoli podnikat.

AhawkA

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  Ante Fri Dec 12, 2014 2:10 pm

No zrovna vcera mne prisel do firemniho mailu Spam:
***************
Bankovní a nebankovní půjčky.

Všechny úvěry a půjčky úročíme velmi nízkými úroky, na libovolný úvěr
či půjčku, což Vám žádná bankovní a nebankovní instituce nenabídne.

Vyplňte prosím formulář na WEBu a my Vám obratem zavoláme, pošleme e-mail a upřesníme podmínky půjčku či úvěru.

Na SMS zprávy nereagujeme !!!

http://www.ms-finance.cz


MS-Finance
Oskol 3203/22
767 O1 Kroměříž
Tel. +42O 775 486 172
IČ : O25 19 526


Bankovní spojení : 107 - 851 6600 257 / 0100     Komerční banka
***************************************************

Clovek je uplne bezmocny, vid... Fakt ji potkat a mit moznost ji fackovat a fackovat...


EDIT: Jeste me napadlo - ja na vsechna cisla ktera jsem znal posilal v noci, nekdy k ranu...SMS s textem aby nezapomnela ze mne dluzi. A posilal jsem treba 30 SMS za sebou. Nebo jsem napsal strasne dlouhou SMS slozenou treba z 6 casti a tu taky posilal hodnekrat. Mam neomezeny tarif takze me to nebolelo. Tezko rici jestli se jen zahlti nejaka schranka a nebo jestli muze zabranit prijmu mych SMS, ale nakonec ty penize mam, takze kdo vi jestli to k tomu neprispelo...

Pro Steiningerovou:
Jestli to tady Moniko Steiningerova taky nekdy ctes (jestli to vubec umis), tak at mas strasne spani. My si Te jednou najdeme (ne fyzicky-to bychom se uspinili) a vypijes si to do dna... Neznamena ze kdyz si mne penize vratila, ze na to zapomenu. Neomluvila ses - ani zminka o tom ze toho litujes a neposlalas ani korunu navic za tu ujmu. Co jsi za cloveka ? Jak muzes nabizet pujcky, kdyz ty penize proste nemas ? Jasny PODVOD. Takze je treba varovat vsechny lidi, at Ti na to neskoci...

Ante

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 08. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Monika Steiningerová Empty Re: Monika Steiningerová

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru