Podvodníci
Podvedl vás někdo? Napište to do fóra!

Join the forum, it's quick and easy

Podvodníci
Podvedl vás někdo? Napište to do fóra!
Podvodníci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALL IN CALL HRADEC KRÁLOVÉ

Goto down

ALL IN CALL HRADEC KRÁLOVÉ Empty ALL IN CALL HRADEC KRÁLOVÉ

Příspěvek  denisa Thu Jul 18, 2013 2:09 pm

Dají vám dohodu o provedení práce, kde dají hodinovou mzdu 50 Kč/Hod. Voláte a otravujete lidi a ve finále vám za to ani nezaplatí. Pracovala jsem tam naštěstí jen 3 dny, ale i tak jsem měla jeden prodej. Odmítají mi dát výplatu. Pozor na ně neplatí. Na internetu se o nich nic moc nedovíte a složitě hledáte kontakty. Nakonec se mi ozval frajírek pan Foriška a prý že stejně nedostanu nic, protože jsem potřebovala potvrzení pro úřad práce. Vymlouvají se,že šlo pouze o zaučování a na výplatu není nárok. Dle ZP a právnika, nárok na výplatu vzniká hned první odpracovanou hodinou. No a v dohodě dokonce není ani slovo o tom, že zaučování bude zdarma. Když to někoho bude zajímat, mohu zaslat i kopii dohody. Takže pozor na ně. Když tady bude náhodu nějaký kladný ohlas na tuhle firmu, tak to jistě bude ochotný zaměstnanec, který se chce vetřít do přízně vedení. Pracovní doba je od 8-16.30, takže celý den je v háji a zadarmo. Když jsem to celé dala právnikovi, tak mi firma řekla, že ani vlastně neví, kdy je termín výplaty. Ve smlouvě je uvedeno, že každý měsíc 15., ale dle firmy jsem stejne blbec, protože nic takového ve smlouvě není. Golisová

denisa

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru