Podvodníci
Podvedl vás někdo? Napište to do fóra!

Join the forum, it's quick and easy

Podvodníci
Podvedl vás někdo? Napište to do fóra!
Podvodníci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRÁCE SE SMLOUVOU za neuvěřitelné provize - podmínkou je uzavřít POJIŠTĚNÍ

Goto down

PRÁCE SE SMLOUVOU za neuvěřitelné provize - podmínkou je uzavřít POJIŠTĚNÍ Empty PRÁCE SE SMLOUVOU za neuvěřitelné provize - podmínkou je uzavřít POJIŠTĚNÍ

Příspěvek  Paprsek Sat May 18, 2013 12:21 pm

Dobrý den všem,

ani nevím jak pořádně začít,ale možná mám něco co by veřejnost (lidi) mohlo zajímat.Jmenuji se Jana je mi 44 let a podle všeho to vypadá tak,že jak jsem stará tak jsem blbá. Naletěla jsem společně se svým nevlastním synem na podvod (letadlo,pyramida),který nazývají Multilevelmarketingem.

Začalo to tak,že syn od manžela hledal práci. Našel na internetu inzerát s nabídkou práce na který odpověděl.Slovo dalo slovo a domluvil si osobní schůzku v Olomouci,což bylo i podmínkou k získání této takzvané práce. Na domluvený termín sedl na autobus a jel na schůzku.Shodou okolností jsem byla v Olomouci objednaná k lékařskému vyšetření tak jsem do Olomouce jela s ním. Našli jsme kancelář kde nás s úsměvem přivítali a začalo se jednat o tom co bude náplní práce,jaké jsou podmínky a tak podobně.

Mladá paní Pifková co byla v kanceláři a která údajně zastupuje firmu SOFIA INVEST Ltd.,což dle ní jak vysvětlovala je česká firma,která má pouze sídlo v zahraničí byla velmi výřečná a s vysvětlováním pracovního procesu i velmi rychlá. Nejprve nám vysvětlila výši provizí za odvedenou práci (3500 Kč) za jedno jediné doporučení do systému, poté se zeptala jak se nám to líbí a pokračovala k meziprovizím,které by měli tvořit nějaký pasivní příjem. No a poté oznámila že podmínkou k získání toho všeho je uzavření pojistky, u některé z pojišťoven s kterými spolupracují. Dále nás ujišťovala,že pojistné v žádném případě nebudeme hradit ze svého,ale že pojistné se hradí z provizí, které získáme z doporučení a pokud nikoho během 2 měsíců nedoporučíme,takže se pojištění automaticky stornuje (bez storno poplatků) a spolupráce s firmou tím pádem končí. Vše vypadalo tak reálně a lákavě,že jsme neodolali a skočili na to oba jak já tak můj nevlastní syn a uzavřeli jsme s němi pojistku od AXA investiční spoření Kumulativ Life s měsíční spořící částkou 1000 Kč.

Tak začala práce (spolupráce),začali jsme rozesílat inzeráty s nabídkou práce a s tím že tedy bude vše v pořádku a vyděláme si nějaké peníze navíc do rodinného rozpočtu.Bylo nám řečeno,že pokud budeme mít nějakého klienta tak kontakty na něj máme zaslat emailem,že ho budou kontaktovat a domluví si s ním schůzku v kanceláři.Poté,že dají vědět jak to dopadlo a zda máme nárok na provizi za doporučení a nebo ne. Já jim tam nikoho nezaslala nedoporučila,protože jsem ještě nikoho neměla,ale syn jim tam pár kontaktů zaslal. Ptal se emailem několikrát zda vyšlo nějaké doporučení a nebo ne a zda má nárok na nějaké provize.Neodpověděli mu ani jednou. Tak to zkoušel přes telefon. Do telefonu mu sdělili,že jestli už má uhrazených těch 1000 Kč že se ptá na provize. Řekl že ne, že ze svého nic hradit nebude,proto že se ptá na ty provize aby si z nich těch 1000 Kč mohli strhnou a uhradit to pojištění jak bylo řečeno před uzavřením pojistky.Nato mu bylo řečeno,že takhle to v žádném případě nefunguje,že nejprve musí pojišťovně uhradit 1000 Kč a poté,že mu teprve provize budou vyplaceny v případě,že má nějaké doporučení.Ale to zda má a nebo nemá na to,už mu odpovědět nedokázali.

Když mi tohle všechno řekl a i to jak s ním najednou jednali (na emaily nereagovali vůbec a do telefonu byli totálně nepříjemní) začala jsem nad tím přemýšlet a přišla jsem na to,že jim šlo nejspíš pouze o to uzavřít a uhradit pojistku a že jsme nejspíš narazili na veliký podvod na dobře zorganizované letadlo nebo pyramidu, které si dovolují říkat multilevelmarketing.

Inzeráty,které šli jsme z inzertních serverů stáhli a které nešli tak jsme nechali s tím,že pokud na ně někdo odpoví tak lidi na tuto firmu upozorníme,aby nedopadli jako my dva.

Úplně se stydím za to,že ve svých letech dokážu být takhle blbá a skočím na takový trik.

Nějaké informace ohledně těchto firem:

Kancelář v Olomouci: Dita M. první dveře v pravo Ulice: Schweitzerova 44

Firma, která údajně tuto kancelář zastřešuje:

SOFIA INVEST Ltd.
2 Redhouse Square
Duncan Close
Northampton
company No. 08434055

Chtěla bych Vás tímto VAROVAT vyhýbejte se této firmě obloukem,aby jste nenaletěli jako my. Crying or Very sad Evil or Very Mad Crying or Very sad [b]

Paprsek

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 18. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru